{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your location

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

Anthem Advanced 29er 1

2019

€ 3.899

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Giant winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Delen

Vlieg over uitdagend XC-terrein. Verpletter alles en iedereen tijdens een offroad marathon. Deze full suspension 29er heeft een verbeterd Maestro veersysteem en een snelle, stabiele geometrie voor racewinnende XC-snelheid en controle.

Hier is het ultieme recept voor een XC-droommachine die topprestaties levert. Het begint met een superlicht Advanced-grade composite chassis met een vernieuwde geometrie die afgestemd is op licht rollende 29 inch wielen plus 90 mm achtervering en 100 mm voorvering. Voeg daar het verbeterde Maestro veersysteem inclusief de nieuwe trunnion-mount demper aan toe, voor een soepel rijgevoel en verbeterde trapefficiëntie. Daar komt dan nog de superlichte en stijve Advanced Forged Composite rocker-arm bij. En dan vergeten we bijna de Boost-naven die zorgen voor stijvere wielen waardoor je meer controle hebt op technisch terrein. Gooi dit allemaal bij elkaar en je hebt de Anthem Advanced 29, een XC-kraker van de nieuwste generatie waar de betrouwbaarheid en soepel rollende stabiliteit op snel en technisch terrein van af spat.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

XC-efficiëntie:

Composite hoofdframe en ALUXX aluminium swingarm zijn gemaakt van lichtgewicht materialen. Een agressieve 69 graden balhoofdhoek en 73,5 graden zitbuishoek dragen bij aan sneller klimmen en vlotter accelereren.

29er speed en stabiliteit:

De framegeometrie en vering zijn geoptimaliseerd voor 29 inch wielen en bieden een racewinnende combinatie van snelheid en stabiliteit op XC-terrein.

Tractie en controle:

De updated Maestro Suspension met een Advanced Forged Composite rocker-arm en trunnion-mount demper zorgen voor soepele veerprestaties op XC-beklimmingen, in bochten en afdalingen.

Download PDF

MatenS, M, L, XL
KleurenMetallic Orange / Carbon / Black
FrameAdvanced-Grade Composite, 90mm Maestro Suspension, ALUXX SL Rear triangle
VoorvorkFox 32 Float SC Performance, 100mm travel, GRIP2 Damper, remote lockout, Boost 15x110mm KaBolt, tapered steerer
DemperFox Float DPS Performance, trunnion mount
StuurGiant Contact SL XC flat, 780 x 31.8mm
StuurpenGiant Contact SL
ZadelpenGiant Contact composite, 27.2mm
ZadelContact SL (forward)
PedalenN/A
ShiftersShimano SLX, 1x11
VoorderailleurN/A
AchterderailleurShimano Deore XT, Shadow+
RemmenShimano [F] 180mm [R] 160mm, hydraulic disc
RemhendelsShimano
CassetteShimano SLX, 11x46
KettingKMC X11-1
CranksetShimano SLX, Boost, 32
Bottom BracketShimano Press Fit
VelgenGiant XCR 1 29 WheelSystem, hookless carbon, 25mm inner width
NavenGiant XCR 1 29 WheelSystem
SpakenGiant XCR 1 29 WheelSystem
BandenMaxxis Recon Race 29X2.25, foldable, TLR, 60tpi, EXO, tubeless
Gewicht11,1 kg

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

  SMLXL
AStaande buis Lengte (mm) (inch)39015,444017,349019,353521,1
BStaande buis Hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)59023,26102463024,865025,6
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)953,7953,71054,11154,5
EBalhoofd Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
FFork Rake (mm) (inch)512512512512
GTrail (mm) (inch)893,5893,5893,5893,5
HWielbasis (mm) (inch)111343,8113344,6115445,4117546,3
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43817,243817,243817,243817,2
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)451,8451,8451,8451,8
KStack (mm) (inch)585235852359423,460423,8
LReach (mm) (inch)41716,443717,245417,947118,5
MStand Over Height (mm) (inch)74729,478030,781732,284333,2
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9
QWielmaat 29"29"29"29"

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.