{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your location

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

Talon 29er 2

2019

€ 699

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Giant winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een Giant dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Delen

Krijg het juiste trailgevoel met deze klassieke hardtail die speciaal gebouwd is voor ambitieuze singletrack-rijders. Hij heeft grotere 29 inch wielen die hem stabiliteit op XC-terrein verschaffen. Zodoende kun je de snelheid opvoeren op beklimmingen en de remmen losgooien op afdalingen.

De Talon heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame met een klassiek hardtail-ontwerp plus de uitgebalanceerde rijkarakteristieken van grotere 29 inch wielen, waardoor deze fiets een geweldige keuze is voor XC-terreinomstandigheden. De framegeometrie is speciaal afgestemd op de wielmaat en de 100 mm geveerde voorvork. Het is een vertrouwenwekkende fiets die uitstekend geschikt is voor ambitieuze rijders die hun offroad-vaardigheden naar een hoger niveau willen tillen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Beproefd aluminium:

ALUXX SL aluminium frameset is met de hand gebouwd in onze eigen fabriek door de beste aluminiumspecialisten ter wereld.

Balans en stabiliteit:

Framegeometrie is ontworpen om de balans en roll-over capaciteiten van 29 inch wielen te optimaliseren.

XC-controle:

Geveerde voorvork biedt 100 mm soepele veerweg voor extra XC-controle.

Download PDF

MatenS, M, L, XL
KleurenGray Blue / Black / Neon Red
FrameALUXX-Grade Aluminium
VoorvorkSuntour XCR 32 Coil, RL-R 29, remote lockout, QR
DemperN/A
StuurGiant Connect TR, 730mm x 31.8mm
StuurpenGiant Sport, 6-degree
ZadelpenGiant Sport, 30.9x375mm
ZadelGiant Connect (upright)
PedalenMTB Caged, 9/16
ShiftersShimano Alivio, 3x9
VoorderailleurShimano Alivio
AchterderailleurShimano Deore, Shadow+
RemmenShimano MT200 [F] 160 [R] 160, hydraulic
RemhendelsShimano BL-M200
CassetteShimano HG 300, 12x36
KettingKMC X9
CranksetShimano FC-M2000, 22/30/40
Bottom BracketShimano square taper
VelgenGiant GX03V 29 6061 aluminum, double wall, 21mm inner width
Naven[F]Giant Tracker Sport QR, loose ball [R] Giant Tracker Sport QR, loose ball
Spakenstainless, 14G
BandenMaxxis Ikon, 60tpi wire, 29 x 2.2
Gewicht13,7 kg

Highlights

Built on a lightweight ALUXX aluminum frame that features classic hardtail design plus the balanced riding characteristics of larger diameter 29-inch wheels, Talon 29 is a great choice for XC terrain. The frame geometry is specifically designed for its wheel size and a 100mm suspension fork. It’s a confident ride that’s perfect for ambitious riders who want to take their off-road skills to the next level.

1 2 3

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

  SMLXL
BStaande buis Hoek (degrees)73,5°73,5°73,5°73,5°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)57722,759923,662224,564625,4
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)953,71054,11244,91405,5
EBalhoofd Hoek (degrees)69,0°69,0°69,0°69,0°
HWielbasis (mm) (inch)111043,7113244,6115745,6118246,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
KStack (mm) (inch)60123,761124,162924,864325,3
LReach (mm) (inch)39915,741816,543517,145517,9
MStand Over Height (mm) (inch)72628,676029,979831,483332,8
PCranklengte (mm) (inch)1706,71756,91756,91756,9

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.