{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your location

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

TCX Advanced

2019

€ 2.199

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Giant winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een Giant dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Wat is mijn maat?

Delen

Ga vol gas door het mulle zand, snij de bochten scherp aan en haal alles uit de kast op het laatste rechte stuk naar de finish. Deze strak sturende cyclocross-machine is gemaakt om te strijden voor podiumplaatsen tijdens het cross-seizoen, maar kan ook het hele jaar door uitstekend uit de voeten op gevarieerde ondergrond tijdens avontuurlijke tochten.

Deze composite flyer voelt zich thuis in de prachtige chaos van hectische cyclocross-wedstrijden en helpt jou om cool te blijven onder wilde omstandigheden. Zijn Advanced-grade composite frame maakt het makkelijker om vol gas een steile helling te beklimmen, de fiets op je schouders te dragen over hindernissen en een strakke lijn te kiezen op afdalingen in zand, modder of sneeuw. Hij heeft een perfecte balans tussen stijfheid en comfort. De D-Fuse composite zadelpen helpt om schokken en trillingen te absorberen zodat jij over wasborden en wortels vliegt en fris blijft voor de laatste ronde. Geïntegreerde schijfremmen met flat-mounts en steekassen verhogen de controle en dankzij het Tubeless Ready Giant WheelSystem heb je alle voordelen van tubeless banden zoals een soepeler rijgedrag, minder rolweerstand en minder kans op lekke banden.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Licht en wendbaar:

Het Advanced-grade composite frame biedt een perfecte balans tussen enerzijds een laag gewicht om beter te klimmen en accelereren, en anderzijds stijfheid voor een scherp stuurgedrag op ruw cyclocross-terrein.

Totale controle:

Geïntegreerde schijfremtechnologie met flat-mounts en steekas-naven bieden samen met het Tubeless Ready Giant WheelSystem extra veel controle in variabele terrein- en weersomstandigheden.

Soepele rijkwaliteiten:

D-vormige composite zadelpen vermindert de schokken en trillingen waardoor de vermoeidheid wordt geminimaliseerd en je sterker blijft tot aan de finish.

Download PDF

MatenS, M, M/L, L, XL
KleurenMetallic Orange / Black, Gun Metal Black / Pure Red / Black
FrameAdvanced-Grade Composite, 12mm axle, flat mount
VoorvorkAdvanced-Grade Composite, hybrid OverDrive steerer, 12mm axle, flat mount
DemperN / A
StuurGiant Connect
StuurpenGiant Connect
ZadelpenGiant D-Fuse, composite
ZadelGiant Contact (neutral)
PedalenN/A
ShiftersSRAM Apex 1
VoorderailleurN/A
AchterderailleurSRAM Apex 1
RemmenSRAM Apex 1X, hydraulic
RemhendelsApex 1X
CassetteSRAM PG-1130-A1, 11x42
KettingSRAM PC1170
CranksetSRAM S-350-1 X-Sync, 40
Bottom BracketGXP
VelgenGiant P-X2 Disc 700C wheelset
NavenGiant P-X2 Disc 700C wheelsetfront / rear thru axle
SpakenGiant P-X2 Disc 700C wheelset
BandenMaxxis All-Terrene, 700x33, 60 tpi, foldingtubeless tires
Extra'sGiant 1X chainguide
Gewicht9,0 kg

Highlights

Engineered for the beautiful chaos of cyclocross racing, this composite flyer helps you keep your cool when conditions get wild. Its Advanced-grade composite frame makes it easier to power up steep climbs, shoulder the bike for barriers and run-ups, and rail descents in sand, mud or ice. It has the perfect balance of stiffness and compliance, and the D-Fuse composite seatpost helps absorb shocks and vibrations—so you can float through ruts and washboard bumps, and stay fresh for the final lap. Integrated disc brakes with flat mounts and thru-axles help boost control, and its Tubeless Ready Giant WheelSystem makes it easy to enjoy the advantages of tubeless tires including a smoother ride quality, less rolling resistance, and a reduced risk of flats.

1 2 3 4 5 6 7

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

S   167 cm5’6” 173 cm5’8”
M   173 cm5’8” 177 cm5’10”
ML   177 cm5’10” 183 cm6’0”
L   183 cm6’0” 188 cm6’2”
XL   188 cm6’2” 194 cm6’4”
  SMMLLXL
AStaande buis Lengte (mm) (inch)50019,752520,754521,555521,956522,2
BStaande buis Hoek (degrees)73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)53020,954521,55602257522,659023,2
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)1305,11455,71606,31756,91907,5
EBalhoofd Hoek (degrees)71,0°71,5°72,0°72,5°72,5°
FFork Rake (mm) (inch)502502502502502
GTrail (mm) (inch)682,7652,6622,4592,3592,3
HWielbasis (mm) (inch)101439,9101940,1103040,6104040,9105541,5
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)54021,355621,957222,558923,260323,7
LReach (mm) (inch)37014,637514,838515,239515,640616
MStand Over Height (mm) (inch)75829,880331,682132,383232,884333,2
NStuur breedte (mm) (inch)40015,742016,542016,544017,344017,3
OStuurpen Lengte (mm) (inch)903,51104,31104,31104,31204,7
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.