{{Cart.NumberOfCartItems}} 0

De winkelwagen is nog leeg

ArtikelAantalaantalTotaal 
{{item.Product.Partnumber.Color}}
{{item.Product.Partnumber.Size}}
*Sale Items Non-Refundable
(Final Sale)
{{item.TotalToFormat}}
{{item.TotalOriginalPriceToFormat}}
Totaal :{{Cart.TotalToFormat}}
{{Cart.LockedCartDescription}}

Select your location

Kies je categorie

Kies je categorie

Kies je categorie

Nieuw
VERGELIJKEN

Trance E+ 2

2019

€ 4.399

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald bij elke Giant winkel over ongeveer 7 werkdagen.

Het product dat u hebt geselecteerd, is momenteel niet op voorraad in ons magazijn, maar het is mogelijk dat een Giant dealer in uw omgeving het product op voorraad heeft.

Nu op voorraad en beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels (afstand van {{ dealercity }}): Of haal het binnen 1-2 werkdagen op bij een winkel die dit product op voorraad heeft.

  • {{ item.Name | limitTo : 22 }}{{item.Name.length > 22 ? '..' : ''}}

    {{item.Name}}

    {{ item.DistanceToFormat }} KM | {{ item.City }} {{ item.State }}
    Toon details Verberg details

    {{item.Street}}
    {{item.Zipcode}} {{item.City}}
    Telefoon: {{item.Phone}}
    {{ item.Email }}
  • Geen winkels gevonden
Toon meer Vind meer winkels

Breng me op de hoogte wanneer dit product weer op voorraad bij Giant is

Als je bereid bent om te reizen, de fiets is beschikbaar in 1-2 tot werkdagen bij Giant winkels meer dan 100 kilometer van {{ dealercity }}

Magazijnsluiting
In verband met de magazijnsluiting worden bestellingen na dinsdag 18 december 2018 tijdelijk niet uitgeleverd. U kunt uw order wel plaatsen, bestellingen worden weer verzonden vanaf maandag 7 januari 2019.

Wat is mijn maat?

Delen

Sneller klimmen, langere rondjes en meer singletrack-plezier op elk gewenst moment. Geef jezelf de kracht en de vrijheid om je trailavonturen te verlengen.

De SyncDrive Pro motor geeft de Trance E+ Pro een stevige 80 Nm koppel en 360 procent instelbare ondersteuning via de nieuwe Giant E-bike app. Met 140 mm soepele Maestro-vering aan het achterwiel, 150 mm voorvering en een framegeometrie die is afgestemd op 27.5-wielen, is dit een volledig nieuwe manier om technische singletrack te overwinnen. Geniet van E-bike-rijden op de manier zoals jij wilt - rij met volle kracht of stel het vermogen juist iets minder agressief in. Het EnergyPak is fraai in de onderbuis van het lichtgewicht ALUXX frame geïntegreerd en heeft 500 Wh capaciteit. De RideControl ONE heeft mogelijkheden voor navigatie en het bijhouden van gezondheids- en fitness-data. Opgeteld zorgt dit alles voor een fantastische dag op de trails.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Totale controle:

De ALUXX SL frameset, 27.5-wielen en 140 mm soepele Maestro-vering zorgen voor superieure controle op technisch terrein.

Krachtige motor:

Met de prestatiegerichte SyncDrive Pro motor met 80 Nm koppel en tot 360% instelbare ondersteuningsgraad, kun je verder rijden en alle soorten terrein overwinnen.

Slimme technologie:

Uitgerust met slimme techniek zoals de geïntegreerde RideControl ONE met navigatie, fitness- en gezondheidsdata.

Download PDF

MatenXS, S, M, L, XL
KleurenBlack/Blue
FrameALUXX SL-grade aluminum, Advanced forged composite upper rocker, 140mm Maestro suspension system
VoorvorkFox 36 Float Rhythm 27.5+ 150mm, EVOL, Grip Damper, Sweep adjust, Boost 110x15QR, e-Bike optimized
DemperFox Float DPS Performance, EVOL Large Volume sleeve, 3-position lever, 185x52.5mm Trunnion mount, custom tuned
StuurGiant Contact 35 Trail, 35x800mm
StuurpenGiant Contact SL 35
ZadelpenGiant Contact Switch, dropper, 30,9mm, under bar remote lever
ZadelGiant Contact, Neutral
ShiftersShimano SLX
VoorderailleurMRP 1X CS custom
AchterderailleurShimano Deore XT, 11-Speed, Shadow+
RemmenShimano BR-MT520, 4-piston, hydraulic disc, 203mm
RemhendelsShimano BL-MT520, i-spec II
CassetteShimano HG-M7000, 11-46T, 11-Speed
KettingKMC e.11 Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
CranksetPraxis Wavetm 36T Cold Forged 4130 premium steel Praxis e-Cadet+ custom forged crankarm set
VelgenGiant AM 27.5+, Tubeless ready, 35mm inner width, e-bike optimized
NavenGiant eTracker Boost, Sealed cartridge bearing, 6-bolt, [F] 110x15 [R] 148x12mm Thru-axle, e-bike optimized
SpakenSapim E-Lite [r] Race [f], e-bike optimized
BandenMaxxis Minion DHF 27.5x2.6" Foldable, Tubeless, EXO, Dual compound [F] Maxxis Rekon 27.5x2.6" Foldable, Tubeless, EXO, Dual Compound [R]
Extra'sGiant EnergyPak 6A Smart charger (60% charge in 60minutes)Tubeless kit
MotorGiant SyncDrive Pro powered by Yamaha
SensorenGiant PedalPlus 4-sensor technology
DisplayGiant RideControl ONE, remote button
AccuGiant EnergyPak 500, 36V 13.8Ah integrated Lithium-Ion
Gewicht20,3 kg (excl. accu)

Highlights

The SyncDrive Pro motor gives the Trance E+ Pro a massive 80Nm of torque and 360 percent tunable support, all controlled by RideControl One. Featuring 140mm of smooth Maestro suspension travel in the rear, 150mm in the front, and frame geometry that’s designed for 27.5 wheels, this is a whole new way to tackle technical singletrack trails. Enjoy E-bike riding just the way you want—ride with full power or tune it less aggressively. The EnergyPak is cleanly integrated into the downtube of the lightweight ALUXX SL frame and gives you 500Wh of capacity. The RideControl ONE offers easy to operate button control for a comfortable ride. It all adds up to a fun day out on the trails.

1 2 3 4 5 6 7 8

Maatvoering en Geometrie

Sizing to be used as a reference only. Please check with a local authorized Liv or Giant dealer to determine the correct size.
Available sizes may vary from country to country.

XS   155 cm5’1” 166 cm5’5”
S   163 cm5’4” 172 cm5’8”
M   171 cm5’7” 180 cm5’11”
L   179 cm5’10” 188 cm6’2”
XL   187 cm6’2” 198 cm6’6”
  XSSMLXL
AStaande buis Lengte (mm) (inch)380154061644517,54821950720
BStaande buis Hoek (degrees)74,0°74,0°74,0°74,0°74,0°
CBovenbuis Lengte (mm) (inch)57022,4585236102463024,865525,8
DBalhoofd Lengte (mm) (inch)953,7953,71003,91104,31305,1
EBalhoofd Hoek (degrees)66,5°66,5°66,5°66,5°66,5°
FFork Rake (mm) (inch)461,8461,8461,8461,8461,8
GTrail (mm) (inch)1094,31094,31094,31094,31094,3
HWielbasis (mm) (inch)116946118446,6121047,6123148,5125949,6
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)47018,547018,547018,547018,547018,5
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)150,6150,6150,6150,6150,6
KStack (mm) (inch)57922,857922,85842359323,361124,1
LReach (mm) (inch)40315,941816,544217,446018,147918,9
MStand Over Height (mm) (inch)72828,773929,174029,177230,479231,2
NStuur breedte (mm) (inch)78030,778030,778030,778030,778030,7
OStuurpen Lengte (mm) (inch)401,6401,6502502602,4
PCranklengte (mm) (inch)1656,51656,51706,71706,71706,7
QWielmaat 27.5+27.5+27.5+27.5+27.5+

Technologieën

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.